НОВИНИ

Вітання кафедри фінансів, банківської справи та страхування з початком навчального року!

Ми знову раді зустрічати своїх студентів і бачитись наживо, готові навчати і підтримувати на шляху до становлення професіоналів у професії ФІНАНСИСТА! Саме студентська молодь з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадянською позицією здатна розвивати економічний та інтелектуальний потенціал держави, зберегти надбання поколінь та забезпечити гідне майбутнє України

Щиро вітаємо студентів та викладачів кафедри з початком нового 2020-2021 навчального року!

Бажаємо студентам та викладачам здобувати нові знання, здоров'я, взаєморозуміння, підтримки, злагоди і натхнення, щоб цей навчальний рік став незабутньо вдалим!

Не зважаючи на складнощі вступної кампанії цього року щиро вітаємо першокурсників освітнього рівня бакалавр та магістр зі вступом на спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування". Пишаємося найталановитішими студентами з усієї України, які обрали свою майбутню професію фінансиста саме в Хмельницькому національному університеті.

Дорогі першокурсники! Відсьогодні ви – повноправні члени великої спільноти студентів та увійшли до сім'ї фінансистів. На вас чекає цікаве і насичене студентське життя, і лише від ваших прагнень залежить, якими будуть ці роки і чого ви досягнете в майбутньому.

Студентські роки мають стати часом інтелектуального росту, становлення особистості, розкриття творчого потенціалу, часом закоханості та яскравих вражень, що будуть супроводжувати вас все життя.

Прийміть від колективу кафедри фінансів, банківської справи та страхування привітання, невеличкі подарунки та щирі побажання. Нехай новий начальний рік стане для всіх нас дивовижним часом звершень та перемог на освітянській ниві, і в кінці року кожен збере чудовий врожай нових знань, корисного досвіду, професійних вмінь та навичок!

Щасливих вам студентських років!