ВІТАЄМО!

ПЕРЕМОГА НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

КАФЕДРА «ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ» ПИШАЄТЬСЯ ПЕРЕМОГАМИ СВОЇХ СТУДЕНТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ І СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ У 2019/2020 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ»

З метою формування покоління молодих науковці та практиків, сприяння реалізації їх здібностей та активізації науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти, відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» від 04.10.2019 р. № 1271 у визначених базових закладах вищої освіти України було проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з різних галузей знань, спеціальностей та спеціалізацій.

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» не тільки долучились до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, а й отримали високе визнання результатів їх наукового доробку.

Так, студентка ІV курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Лепетун Іванна Олександрівна отримала диплом ІІ ступеня та стала переможницею ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит» у 2019/2020 навчальному році, що проводився на базі Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ). Тема наукової роботи «Формування та розвиток системи соціального захисту в політиці євроорієнтованої держави», науковий керівник к. т. н., доцент Ірина Валеріївна Форкун. На конкурс надійшло 105 студентських наукових робіт з 65 закладів вищої освіти України, з яких визнано переможцями Конкурсу та нагороджено дипломами 21 роботу 31 студента з 26 закладів вищої освіти України.

Переможцями ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з банківської справи у 2019/2020 навчальному році, що проводився на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» стали двоє студентів Дячук Дмитро Ігорович і Хмиз Олександра Миколаївна.

На конкурс було подано 65 студентських наукових робіт з 37 закладів вищої освіти України, з яких визнано переможцями Конкурсу та нагороджено дипломами 18 робіт 21 студента з 15 вищих навчальних закладів.

Так, Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з банківської справи виборов студент ІV курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Дячук Дмитро Ігорович. Тема наукової роботи «Банківські інновації: суть, розвиток та оцінювання ефективності», науковий керівник д. е. н., професор Раїса Степанівна Квасницька.

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з банківської справи одержала студентка ІІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Хмиз Олександра Миколаївна.

Тема наукової роботи «Управління кредитним ризиком банку», науковий керівник к. е. н., доцент Катерина Леонідівна Ларіонова.

Студентка ІV курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Антонюк Олександра Володимирівна отримала диплом ІІІ ступеня та стала переможницею ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 навчальному році зі спеціалізації «Фінансова безпека», що проводився на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи». Тема наукової роботи «Ідентифікація та оцінювання моральних ризиків в системі забезпечення фінансової безпеки банку», науковий керівник д. е. н., професор Раїса Степанівна Квасницька. На конкурс було подано 45 студентських наукових робіт з 35 закладів вищої освіти України, з яких визнано переможцями Конкурсу та нагороджено дипломами 12 робіт 14 студентів з 10 вищих навчальних закладів.

Студентка ІV курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Возовик Іванна Анатоліївна отримала диплом ІІІ ступеня та стала переможницею ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування» у 2019/2020 навчальному році, що проводився на базі Миколаївського національного аграрного університету. Тема наукової роботи «Фінансове управління страховою компанією», науковий керівник к. е. н., доцент Людмила Анатоліївна Приступа. На конкурс надійшло 69 студентських наукових робіт, з яких визнано переможцями Конкурсу та нагороджено дипломами 16 робіт 23 студентів.

До участі у Всеукраїнському конкурсі також долучаються студенти молодших курсів навчання за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування». Так, студентка ІІ курсу Блажієвська Анастасія Сергіївна, отримала грамоту учасника ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з банківської справи у 2019/2020 навчальному році, що проводився на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи». Тема наукової роботи «Управління фінансовою стійкістю банку», науковий керівник к. е. н., доцент Людмила Анатоліївна Приступа.

Наукові роботи студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Хмельницького національного університету отримали високий рівень визнання серед робіт студентів таких знаних закладів вищої освіти України, як: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, ДВНЗ «Університет банківської справи», Київський національний торговельно-економічний університет, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет «Львівська політехніка», Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Сумський державний університет, Університет державної фіскальної служби України, Університет митної справи та фінансів.

Колектив кафедри «Фінансів, банківської справи та страхування»
щиро вітає переможців та їх наукових керівників з високими досягненнями на ниві наукових досліджень!

Бажаємо натхнення, віри в себе, подальших творчих успіхів та нових наукових перемог!