ХАРАКТЕРИСТИКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «Фінанси, банківська справа та стахування»

Навчання на спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» відкриває цікавий та непередбачуваний світ ринку грошей, сучасних фінансових інструментів, технологій та комунікацій.

Викладачі кафедри є висококваліфікованими спеціалістами – капітанами, які самі знають та навчають студентів як уміло борознити безмежними просторами океану грошових потоків, отримуючи високі доходи та ухилятись від ризиків сісти на мілину.

Вони забезпечать розвиток можливостей студентів мислити стратегічно, бути відповідальними та вміти управляти ризиками, бути рішучими та чутливими до змін економічного середовища і загалом бути ефективними гравцями на теренах фінансових просторів.

Професорсько-викладацький склад кафедри використовує у своїй роботі передові технології навчання.

Студенти набувають теоретичні знання і оволодівають практичними навичками під час навчання та поглиблюють їх у процесі проходження практик в банках, страхових компаніях, державних фінансових установах, підприємствах тощо.

Освітньо-професійні програми кафедри відповідають вимогам практичної діяльності та адаптовані до мінливих умов функціонування фінансового ринку.